آزمون ها

آزمون ها به منزله تعیین سطح اطلاعات و معلومات درخواست کننده می باشد که برای ورود به هرکشور تعدادی از آنها مورد درخواست واقع می شود. برای اخذ ویزای تحصیلی آمریکا نیاز به انجام آزمون های متعددی می باشد تا سر انجام درخواست مورد تایید قرار بگیرد.  همچنین برای ورود به دانشگاه های معتبر آمریکایی نتایج آزمون های ورودی برای تعیین سطح زبان و یا آزمون های مرتبط با رشته های خاص ، مانند رشته های مدیریت، از داوطلبان درخواست می شود.

نحوه انجام آزمون ها به صورت آنلاین بوده و یا از طریق مراکز یا نمایندگی های مستقل در کشور های مختلف آزمون ها صورت خواهد پذیرفت . مهمترین آزمون برای اخذ ویزای تحصیلی آمریکا آزمون TOEFL و GRE می باشد اما انجام دیگر آزمون ها و دریافت مدارک انها نیز می تواند به شما تا حد زیادی کمک کند.

شما می توانید از بخش های زیر اطلاعات کاملی راجع به آزمون های ارائه شده مشاهده کنید :

انواع آزمون ها :

آزمون GMAT

مناسب برای دانشجویانی است که در محدوده رشته های بازرگانی یا حسابداری اقدام به ادامه تحصیل می کنند – همچنین ممکن است بتوانند از بین این آزمون یا آزمون GRE یکی را انتخاب کنند که جزیئات آنرا می توانید از لینک بالا مشاهده کنید.

آزمون GRE

دانشجویانی که می خواهند در مقطع های تکمیلی به ادامه تحصیل بپردازند می بایست این آزمون را انجام داده و حداقل نمره لازم را کسب کنند. جزیئات آنرا می توانید از لینک بالا مشاهده کنید.

آزمون TOEFL

اصلی ترین امتحان زبان برای تعیین سطح زبان به عنوان زبان دوم می باشد . کشور آمریکا این امتحان را برای صدور ویزا درخواست می کند که جزیئات آنرا می توانید از لینک بالا مشاهده کنید.

آزمون IELTS

این آزمون نیز برای تعیین سطح زبان است که برای دریافت ویزا و ورود به کشور های اروپایی بیشتر مورد استفاده قرار خواهد گرفت که جزیئات آنرا می توانید از لینک بالا مشاهده کنید.

 
error: Content is protected !!